we Włocławku


KLUB WOLONTARIATU


POMOC ŻYWNOŚCIOWA
    Witamy na naszej stronie
„Rodzina w Centrum”- Zapraszamy na warsztat pt. „Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie w ramach podnoszenia kompetencji społecznych”


       W dniu 30.03.2017r. w ramach programu „Rodzina w Centrum” odbędzie się kolejny 1-dniowy warsztat dla osób przebywających i opuszczających pieczę zastępczą pt. „Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie w ramach podnoszenia kompetencji społecznych”.
       Uczestnicy warsztatu będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat uwarunkowań przemocy, sposobów przeciwdziałania przemocy, procedur dotyczących udzielania pomocy, a także tworzenia lokalnego, interdyscyplinarnego zespołu działającego w ramach przeciwdziałania przemocy. Jednym z elementów warsztatu będzie podniesienie umiejętności w zakresie interwencji z osobami doświadczającymi przemocy oraz poszerzenie świadomości w zakresie wpływu osobistych, rodzinnych i zawodowych doświadczeń związanych z przemocą na życie i pracę.
       Dla każdego uczestnika warsztatu przygotowane będą bezpłatne materiały dydaktyczne, gry edukacyjne, a także poczęstunek w formie bufetu kawowego i obiadu.
Udział w warsztacie jest bezpłatny. Rekrutacja jest otwarta. 
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny - 54 413 50 95 wew. 63 lub osobisty w Centrum Wsparcia Rodziny w MOPR Włocławek ul. Żytnia 58, pokój nr 20.
 
 
Warsztat „Przeciwdziałanie przemocy w rodzinie w ramach podnoszenia kompetencji społecznych” 
Termin -   30.03.2017
godz. 10.00 – 16.00
Miejsce warsztatów : Centrum Wsparcia Rodziny w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie
ul. Żytnia 58, Włocławek.
 
 
Przygotowały:
Dagmara Rutkowska
Beata Mrozińska-Chlebowska

poleć artykuł wersja do druku

Galeria
Nasze oddziały
Kontakt

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY
RODZINIE WE WŁOCŁAWKU

ul. Ogniowa 8/10
87-800 Włocławek
tel. (centrala): 054 423-23-00
tel./fax: 054 423-23-19

Przydatne linki
Nasi przyjaciele

Copyright C 2008 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie