we Włocławku


KLUB WOLONTARIATU


POMOC ŻYWNOŚCIOWA
    Witamy na naszej stronie
Spotkanie z uczniami Zespołu Szkół Samochodowych


       Dnia 21 marca 2018 r. Klub Integracji Społecznej gościł grupę uczniów Zespołu Szkół Samochodowych im. Tadeusza Kościuszki we Włocławku. Licealiści z klasy o profilu psychologiczno-pedagogicznym przybyli do placówki pod opieką wychowawcy Pani Katarzyny Bawolskiej. Spotkanie odbyło się w ramach XV Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorczości.  

       W trakcie spotkania uczniowie zapoznani zostali ze strukturą organizacyjną i podstawowymi zadaniami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. Dowiedzieli się jakie kierunki wykształcenia preferowane są wśród kandydatów zgłaszających się do pracy w MOPR i jak wygląda ścieżka kariery w ośrodku. Przedstawiona została im oferta Klubu Integracji Społecznej jak również propozycja pracy w Klubie Wolontariatu. W drugiej części spotkania Pan Marek Nowakowski,  pracujący w KIS konsultant ds. uzależnień, naświetlił młodzieży zagrożenia płynące z zażywania środków psychoaktywnych. Podzielił się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem zebranym w zawodzie psychoterapeuty. Młodzież aktywnie włączała się w zajęcia, zadając ciekawe pytania i komentując przedstawione treści.

       Dziękujemy Pani Krystynie Szymańskiej Kierownikowi KIS za gościnę, Pani Anicie Czajkowskiej i Panu Markowi Nowakowskiemu za prelekcje oraz wszystkim uczestnikom spotkania za zaangażowanie.

 Sporządził 
Adam Znamierowski


GALERIA ZDJĘĆ 

poleć artykuł wersja do druku

Galeria
Nasze oddziały
Kontakt

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY
RODZINIE WE WŁOCŁAWKU

ul. Ogniowa 8/10
87-800 Włocławek
tel. (centrala): 054 423-23-00
tel./fax: 054 423-23-19

Przydatne linki
Nasi przyjaciele

Copyright C 2008 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie